Наочна інформація (виставки)
У листопаді Україна відзначатиме День української мови та писемності, День гідності та свободи та День пам'яті жертв голодоморів. З цієї нагоди бібліотека пропонує ознайомитися з новими виставками книг у читальному залі.
14 жовтня Україна відзначатиме День українського козацтва та День захисника України. Бібліотека пропонує цікаву підбірку історичних художніх творів та запрошує до читального залу для ознайомлення з виставкою. До виставки додається список книг з анотаціями.
Напередодні Дня вчителя бібліотека запрошує до перегляду творів педагогів-класиків
До уваги читачів виставка-огляд про видатних українців ( Т.Шевченка, І.Франка, Л. Українку, В. Стефаника та інших )у книгах Івано-Франківських письменників
1 Вересня День знань. Бібліотека вітає зі святом початку нового навчального року та запрошує до читального залу для ознайомлення з новою книжковою виставкою та цікавими статтями з освітянської преси!
У серпні Україна святкує День Незалежності . Бібліотека запрошує до читального залу ознайомитися з новими книжковими виставками
Червень знаменний Днем Конституції України
Шановні педагоги! У травні Україна відзначатиме пам'ятні дати, що знаменують як сумні події минулого, так і незабутні сучасні. Бібліотека підготувала віртуальні та наочні виставки книг та запрошує їх відвідати

1. 8-9 травня, День пам'яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни. Виставка-пам'ять "Шквал болю, крові, смерті..."

2. 14 травня День Матері. Виставка поезій, присвячених матерям "Яка святиня  -  мамина любов"

3. 5 травня випонюється 110 років від дня народження української письменниці Ірини Вільде (Дарини Макогон). Б-ка представляє невеличку виставку її творів "Велич Ірини Вільде  -  у відстоюванні справедливості"

4. 24 травня День Рівноапостольних Кирила і Мефодіяя. День слов'янської писемності і культури. Інформаційна поличка "Творці слов'янської азбуки"

5.1 червня Міжнародний день захисту дітей. "Місія честі, любові, добра"

Шановні працівники освіти! До відзначення знаменних та пам'ятних дат у квітні місяці бібліотека підготувала цікаві віртуальні та наочні виставки літератури. Запрошуємо відвідати та ознайомитися. 2017 р.

1. ЛЮДИ НЕБА.  Виставка підготовлена до  Дня авіації та космонавтики і розповідає про видатних корифеїв авіації та космонавтики : І. Сікорського, О.Антонова, С. Корольова, К. Чурюмова, а також космонавтів.

2. Віртуальна виставка-презентація фотокниги Михайла Загреби "Пропусти Чорнобиль крізь серце" до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії.

3.  ПРИРОДО-ЧАРІВНИЦЕ. ЗЕМЛЯ - ОАЗА НАША.  До Дня Матері-Землі, та Дня довкілля, що відзначаються у квітні, віртуальна та наочна  виставка фотоальбомів про Прикарпаття та проблеми екології.

Бібліотека повідомляє про нові книжкові виставки, підготовлені до днів народження видатних українських письменників у березні 2017 р.