Головне меню

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
НОВИНИ
ПРО ІНСТИТУТ
Структура
Профспілкова організація
Контакти
МАСОВІ ЗАХОДИ
Олімпіади
Турніри
Конкурси для учнів
НАУКОВО-МЕТОДИЧНА РОБОТА
Конференції
Семінари
Методичні рекомендації
Нормативне забезпечення
Методичні консультації
Друковані метеріали
НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА
Експерименти
Проекти
Апробація навч. літератури
Апробація ППЗ
Інновації
КУРСОВА ПІДГОТОВКА
Графік курсів
Теми докурсових завдань
Як добратися
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ
ЗНО
ОСВІТА В INTERNET
Освіта області
Післядипломна освіта
Управління освітою
Корисні ресурси
ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ
"Освітянське слово"
"Обрії"
"Джерела"
Інші видання
Обласна бібліотека інформує
МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Проекти, програми
Новини
Конкурси, змагання
«ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»
Новини, події
Навчально-методичне забезпечення
Ресурси
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ
ВІРТУАЛЬНА КАФЕДРА ПЕДАГОГА-НОВАТОРА
ДО ЮВІЛЕЮ КОБЗАРЯ
Новини
Обласна науково-практична конференція
Вернісаж творчих робіт
Тарас Шевченко і Шевченкіана у навчально-виховній системі
ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ
ФОТОАЛЬБОМ
АРХІВ
Олімпіади (2012-2013 )
Турніри
Щоденник Всеукраїнського турніру юних фізиків
«Учитель року – 2014»
Щоденник олімпіади
Олімпіади ( 2010-2011)
Олімпіади (2011-2012 )
"Вчитель року 2011"
КАРТА САЙТУ

На сайті:

На сайті один гість та відсутні користувачі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Пройшов тренінг для вчителів початкових класів з інформатики

23.05.13

SN857348 fhfhНа виконання Комплексного плану дій Івано-Франківського ОІППО щодо підготовки педагогічних працівників до впровадження нових Державних стандартів дошкільної, початкової, базової і повної загальної середньої освіти на 2013 р. упродовж трьох днів (15–17 травня) на базі навчально-оздоровчого комплексу «Лімниця» проходив тренінг для вчителів початкових класів з інформатики, метою якого було обговорення проблеми впровадження нового предмета «Сходинки до інформатики» у 2 класі, напрацювання змісту тренінгу та методичних матеріалів щодо викладання предмета, підготовка учителів-тренерів для організації навчання педагогів кожного району чи міста.

На заняття запрошувались майбутні тренери, які добре володіють комп’ютером, застосовують інформаційні та мультимедійні технології у педагогічній практиці. Крім того, серед них були класоводи, які здобули фах учителя інформатики в початковій школі.

Під час роботи ще раз опрацьований зміст освітньої галузі «Технології» Державного стандарту початкової загальної освіти, у групах проаналізовано програму «Сходинки до інформатики»: мету і завдання навчального курсу, поняття ключової та предметної ІКТ-компетентності, характеристику змісту (завдання змістових ліній) та умов навчання, структуру навчальної програми.

Учителі ознайомилися з новими комп’ютерними програмами, на основі яких побудовані підручники та програма, різноманітними тренувальними програмами для початкових класів з математики, мови, природознавства тощо.

Учасників зацікавило укладання навчально-методичних матеріалів до уроків інформатики для 2 класу – портфоліо, яке включає   теоретичні відомості до кожної теми, матеріали для закріплення вивченого, методичні рекомендації до уроку, практичні завдання, мультимедійні презентації, план-конспект уроку, список рекомендованих ресурсів.

Далі відбувалась презентація матеріалів портфоліо, коригування окремих його частин. Проведені майстер-класи етапів уроку, напрацьовано загальні рекомендації. Пройшов обмін досвідом роботи.

SN857348

SN857354

SN857350

SN857349

SN857345

SN857360

SN857368

Коментарі  

 
0 #1 світлана 24.10.2013, 16:41
:roll:
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити