Наочна інформація (виставки)
Шановні педагоги! У вересні бібліотека запрошує Вас до читального залу для ознайомлення з новою методичною літературою та рекомендаційною бібліографією.
Шановні педагоги та користувачі нашої бібліотеки! Після тривалої перерви, пов'язаної з переїздом у нове приміщення, бібліотека продовжує інформаційну діяльність та запрошує до читального залу для перегляду виставок книг, присвячених визначним датам 2019 року. Цікавий матеріал з пропонованої теми дивіться також на сайті.

1. Засновник наукової педагогіки і народної школи. Педагогічна спадщина К.Д. Ушинського. (2 березня - 195-років від дня народження)

2.Ні на мить не згасає ім'я Кобзаря. 9 березня - 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка, видатного українського поета, художника, мислителя.

3.Його життя і смерть прославили Україну. 20 березня -  380 років від дня народження Івана Мазепи, українського державного і політичного діяча, гетьмана Лівобережної України(1687-1709)

4.Юрій Мушкетик  - сучасний прозаїк українського минулого. 21 березня виповнюється 90 років від дня народження українського письменника, літературного критика, автора багатьох історичних повістей та романів.

5. Жива душа Миколи Гоголя. 1 квітня виповнюється 210 років від дня народження українського і російського письменника.

6. Свіча пам'яті. 8-9 травня Дні пам'яті та примерення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни.

7. До матері я в спогадах вертаюсь. 12 травня День матері

8. Корифей української прози. 13 травня виповнюється 170 років від дня народження українського письменника Панаса Мирного

9. І все-таки : спочатку було слово. 24 травня День слов'янської писемності і культури. День Рівноапостольних Кирила і Мефодія

У березні 2018 року бібліотека пропонує виставки книг, присвячених дню народження видатного українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка, 130-річчю від дня народження видатного українського педагога А.С. Макаренка та на відзначення Міжнародного Дня театру та 190-річчя норвезького драматурга Генріха Ібсена
21 лютого Міжнародний день рідної мови. Бібліотека підготувала виставку книг та запрошує ознайомитися .Крім цієї виставки в читальному залі створена виставка до ювілею Жюля Верна, французького письменника-фантаста.
Бібліотека продовжує у 2018 році відзначати знаменні дати та демонструвати книжкові виставки.
У грудні 2017 року виповнується 295 років від дня народження видатного українського письменника, поета, філософа, фольклориста Григорія Сковороди та 80 років від дня народження українського журналіста, політика, полум'яного патріота В'ячеслава Максимовича Чорновола та талановитого Гната Хоткевича. Бібліотека пропонує віртуальні виставки книг, присвячені цим ювілярам та запрошує відвідати бібліотеку
У листопаді Україна відзначатиме День української мови та писемності, День гідності та свободи та День пам'яті жертв голодоморів. З цієї нагоди бібліотека пропонує ознайомитися з новими виставками книг у читальному залі.
14 жовтня Україна відзначатиме День українського козацтва та День захисника України. Бібліотека пропонує цікаву підбірку історичних художніх творів та запрошує до читального залу для ознайомлення з виставкою. До виставки додається список книг з анотаціями.
Напередодні Дня вчителя бібліотека запрошує до перегляду творів педагогів-класиків
До уваги читачів виставка-огляд про видатних українців ( Т.Шевченка, І.Франка, Л. Українку, В. Стефаника та інших )у книгах Івано-Франківських письменників