Наочна інформація (виставки)
2020 рік. Бібліотека продовжує щомісяця готувати виставки літератури , присвячені знаменним та пам'ятним датам в Україні та світі, ювілеям видатних осіб, а також з актуальних питань освіти.

2020 рік -  180 років від виходу (1840) першої збірки поезій Т.Г. Шевченка "Кобзар"

Пам'ятаємо видатних педагогів, які працювали разом з нами.

ЧЕРВЕНЬ

1. Оберіг нашої державності. 28 червня День Конституції України

ТРАВЕНЬ

1 .Не забудемо... Пам'ятаємо...  8 травня День пам'яті та примирення. 9 травня День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

2. Учителі слов'янські. 24 травня День слов'янської писемності і культури. День рівноапостольних Кирила і Мефодія

КВІТЕНЬ

1. Зоряні межі Григорія Тютюнника. До 100-річчя від дня народження українського письменника 

2. Доля і слово Миколи Зерова. 26 квітня виповнюється 130 років від дня народження письменника

3. Довга тінь Чорнобиля. Віртуальна виставка книг, присвячена пам'яті про чорнобильську катастрофу

4. Чарівний світ Г.Х. Андерсена. 2 квітня - 215 років від дня народження данського письменника, драматурга, казкаря

5. Еміль Золя: життя і творчість. 2 квіня -180 років від дня народження видатного французького письменника 

 

БЕРЕЗЕНЬ  

1."Натхненне слово Кобзаря". Виставка старих видань Т.Г. Шевченка. 9 березня 206 років від дня народження видатного українського поета, письменника,художника.

2. Життєвими і творчими стежками Максима Рильського. До 125-річниці від дня народження видатного українського поета. перекладача, громадського діяча

3. "Поезія  -  високий стяг душі". Віртуальна виставка до 90-ї річниці від дня народження української поетеси Ліни Костенко (19 березня)

            

ЛЮТИЙ

1.20 лютого День вшанування пам'яті учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

2."Бог вложив в мої руки перо...". 20 лютого 115 років від дня народження Уласа Самчука (1905-1987), українського письменника, театрального діяча

СІЧЕНЬ

1. Рецепт вічного життя Карела Чапека. 9 січня 130 років від дня народження видатного чеського письменника-фантаста і новеліста (1890-1938)

2. Соборна. Єдина. Неділима. 22 січня День Соборності України

3. Талант високий, самобутній... 27 січня 230 років від дня народження Петра Петровича Гулака-Артемовського (1790-1865), видатного українського поета-байкаря

4.Нема любові понад ту, що окропила кров'ю Крути. 29 січня День пам'яті героїв Крут

 

Виставки з актуальних питань освіти, що діють упродовж року та оновлюються

1. Натхненний керівник і сучасна школа.

2. Навчати і навчатися: панорама методичних ідей.

3. Інклюзивна освіта: навчаємо і виховуємо разом

4. Ефективне навчання: технології створення сучасного уроку

5. Алхімія Нової української школи

6. Сучасний зміст та методи виховання учнів

7. Нова парадигма позашкільної освіти

8. Про сучасні акценти виховання у закладах дошкільної освіти

9. Психологічна служба ЗЗСО

10. Новій українській школі  -  нова бібліотека

11. Жива спадщина: педагогічний ретродосвід

 

Шановні педагоги! 9 листопада День української писемності та мови, а 13 числа виповнюється 130 років від дня народження видатного українського письменника-гумориста Остапа Вишні. Бібліотека підготували виставки літератури  та бібліогафічні матеріали до цих дат. Крім того організовано виставки книг до Дня пам'яті жертв голодоморів та Дня гідності та свободи. Запрошуємо відвідати бібліотеку.

1. 9 листопада День української писемності та мови (виставка книг та рекомендаційний список сценаріїв і виховних заходів)

2. Невмирущий. 13 листопада 130 років від дня народження Остапа Вишні

3. День гідності і свободи. Віртуальна виставка  та список рекомендованих сценаріїв  і виховних заходів

4. День пам'яті жертв голодоморів . Віртуальна виставка та список рекомендованих статей

Шановні педагоги! У вересні бібліотека запрошує Вас до читального залу для ознайомлення з новою методичною літературою та рекомендаційною бібліографією.
Шановні педагоги та користувачі нашої бібліотеки! Після тривалої перерви, пов'язаної з переїздом у нове приміщення, бібліотека продовжує інформаційну діяльність та запрошує до читального залу для перегляду виставок книг, присвячених визначним датам 2019 року. Цікавий матеріал з пропонованої теми дивіться також на сайті.

1. Засновник наукової педагогіки і народної школи. Педагогічна спадщина К.Д. Ушинського. (2 березня - 195-років від дня народження)

2.Ні на мить не згасає ім'я Кобзаря. 9 березня - 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка, видатного українського поета, художника, мислителя.

3.Його життя і смерть прославили Україну. 20 березня -  380 років від дня народження Івана Мазепи, українського державного і політичного діяча, гетьмана Лівобережної України(1687-1709)

4.Юрій Мушкетик  - сучасний прозаїк українського минулого. 21 березня виповнюється 90 років від дня народження українського письменника, літературного критика, автора багатьох історичних повістей та романів.

5. Жива душа Миколи Гоголя. 1 квітня виповнюється 210 років від дня народження українського і російського письменника.

6. Свіча пам'яті. 8-9 травня Дні пам'яті та примерення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни.

7. До матері я в спогадах вертаюсь. 12 травня День матері

8. Корифей української прози. 13 травня виповнюється 170 років від дня народження українського письменника Панаса Мирного

9. І все-таки : спочатку було слово. 24 травня День слов'янської писемності і культури. День Рівноапостольних Кирила і Мефодія

У березні 2018 року бібліотека пропонує виставки книг, присвячених дню народження видатного українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка, 130-річчю від дня народження видатного українського педагога А.С. Макаренка та на відзначення Міжнародного Дня театру та 190-річчя норвезького драматурга Генріха Ібсена
21 лютого Міжнародний день рідної мови. Бібліотека підготувала виставку книг та запрошує ознайомитися .Крім цієї виставки в читальному залі створена виставка до ювілею Жюля Верна, французького письменника-фантаста.
Бібліотека продовжує у 2018 році відзначати знаменні дати та демонструвати книжкові виставки.
У грудні 2017 року виповнується 295 років від дня народження видатного українського письменника, поета, філософа, фольклориста Григорія Сковороди та 80 років від дня народження українського журналіста, політика, полум'яного патріота В'ячеслава Максимовича Чорновола та талановитого Гната Хоткевича. Бібліотека пропонує віртуальні виставки книг, присвячені цим ювілярам та запрошує відвідати бібліотеку
У листопаді Україна відзначатиме День української мови та писемності, День гідності та свободи та День пам'яті жертв голодоморів. З цієї нагоди бібліотека пропонує ознайомитися з новими виставками книг у читальному залі.
14 жовтня Україна відзначатиме День українського козацтва та День захисника України. Бібліотека пропонує цікаву підбірку історичних художніх творів та запрошує до читального залу для ознайомлення з виставкою. До виставки додається список книг з анотаціями.