Упроваджуємо нові Державні стандарти початкової освіти

Модератори: Myroslav, viter

Упроваджуємо нові Державні стандарти початкової освіти

Повідомлення alla dutchak » 03 квітня 2013, 15:49

Запровадження з 1 вересня 2012 року нового Державного стандарту початкової загальної освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 20.04.2011 р. № 462), Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція) (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.05.2012 р. № 615) оновлює не тільки форми та зміст освіти, а й навчально-методичного забезпечення навчального процесу, вимагає готовності педагогічних працівників навчальних закладів до впровадження змін.
На цій сторінці Ви зможете запропонувати для обговорення проблеми, які виникають у Вас з питання упровадження вищевказаних документів, висловити свої пропозиції та зауваження з означеної проблеми.
alla dutchak
 
Повідомлення: 9
З нами з: 25 жовтня 2012, 16:01

Re: Упроваджуємо нові Державні стандарти початкової освіти

Повідомлення rzubyak » 29 квітня 2013, 15:17

Модернізація освітньої галузі сьогодні вимагає суттєвих якісних змін.
Саме тому уже другий рік поспіль ми працюємо над запровадженням нових освітніх Державних стандартів початкової освіти.
Назву кілька викликів, які необхідно нам вирішити в стислі терміни.
У дошкільній освіті завершується впровадження комплексної програми «Я у світі» і робиться основний акцент на програму «Впевнений старт». Однак ця програма зорієнтована на старшу вікову групу, тому молодші та середні вікові групи працюватимуть за чинними програмами «Дитина в дошкільні роки», «Дитина» або «Українське дошкілля», які розраховані на всі вікові групи. Таким чином, завдання полягає в тому, щоб знайти можливості збереження цілісності та наступності змісту навчально-виховного процесу при переході від однієї програми до іншої, розширення та поглиблення змісту через упровадження парціальних програм («Англійська мова для дітей дошкільного віку», «Дитяча хореографія», «Кольорові долоньки», «Українотворець» тощо).
rzubyak
 
Повідомлення: 3
З нами з: 29 квітня 2013, 15:14

Re: Упроваджуємо нові Державні стандарти початкової освіти

Повідомлення rzubyak » 29 квітня 2013, 15:18

Новим Державним стандартом початкової загальної освіти також передбачено багато змін у навчально-виховному процесі школи І ступеня. Безперечно, введення іноземної мови з першого класу, інформатики з другого, упровадження здоров’язбережувальних технологій, продиктовані потребами сьогодення. Проте це вимагає відповідних матеріальних ресурсів та підготовки вчителя початкових класів, який би забезпечив викладання – був готовим до впровадження змін.
Тому реалізація програми підготовки педкадрів є першочерговим завданням для ОІППО. Передбачено проведення різноманітних науково-методичних заходів: тренінгів для педагогів, які викладають у 1 і 2 класах, у тому числі й «Сходинки до інформатики», постійно діючих семінарів, майстер-класів, зустрічей з авторами підручників тощо.
rzubyak
 
Повідомлення: 3
З нами з: 29 квітня 2013, 15:14


Повернутись до Нові Державні стандарти освіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість