Сторінка 1 з 1

Упроваджуємо нові Державні стандарти базової і повної освіти

ПовідомленняДодано: 03 квітня 2013, 15:50
alla dutchak
Запровадження з 1 вересня 2013 року нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. № 1392), оновлює не тільки форми та зміст освіти, а й навчально-методичного забезпечення навчального процесу, вимагає готовності педагогічних працівників навчальних закладів до впровадження змін.
На цій сторінці Ви зможете запропонувати для обговорення проблеми, які виникають у Вас з питання упровадження нових Державних стандартів, висловити свої пропозиції та зауваження з означеної проблеми.

Re: Упроваджуємо нові Державні стандарти базової і повної ос

ПовідомленняДодано: 29 квітня 2013, 15:19
rzubyak
Новий Державний стандарт базової загальної освіти буде упроваджуватись з 1 вересня 2013 року.
В основній школі відбувається суттєве доповнення навчального матеріалу новими темами, кожна тема (особливо для природничо-математичних дисциплін) супроводжується практичним закріпленням знань, вводяться практичні домашні завдання, навчальні проекти тощо.
Саме з метою формування готовності педагога до упровадження нових Державних стандартів Івано-Франківським ОІППО розроблено комплексний план дій щодо впровадження стандартів, який має бути реалізований упродовж квітня – грудня 2013 року.
Комплексний план дій, схвалений науково-методичною радою ОІППО, розрахований, в основному, на співпрацю ОІППО з районними методичними службами та керівниками методоб’єднань вчителів-предметників. Він має стати основою для розроблення системи заходів у районах (містах) області, навчальних закладах. Тобто для успішного запровадження нових Державних стандартів необхідно вибудувати чітку методичну вертикаль: ОІППО – районні методичні кабінети (центри) – навчальні заклади. Тільки такий підхід забезпечить успішну реалізацію завдань, що передбачає сьогодні модернізація освітньої галузі.