Продовжуємо обласну виставку педагогічних інновацій

Тут обговорюються питання, що стосуються методичної роботи

Модератори: Myroslav, viter

Продовжуємо обласну виставку педагогічних інновацій

Повідомлення alla dutchak » 03 квітня 2013, 14:00

З 14 березня по 25 грудня 2012 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (вул. Чорновола, 130) функціонувала обласна постійно діюча виставка педагогічних інновацій в освітній діяльності та в системі науково-методичної роботи районних (міських) освітніх установ і методичних кабінетів (центрів), метою якої була презентація педагогічними працівниками, науковцями досягнень системи освіти району (міста), творчих здобутків педагогічних і методичних колективів, досвіду інноваційної модернізації усіх ланок освіти.
Тут Ви можете поділитися своїми думками та пропозиціями щодо подальшого функціонування даної виставки для пропагування кращих та методичних ідей, напрацювань авторських творчих майстерень педагогів, різних форм методичної роботи.
alla dutchak
 
Повідомлення: 9
З нами з: 25 жовтня 2012, 16:01

Re: Продовжуємо обласну виставку педагогічних інновацій

Повідомлення Дребот » 13 травня 2013, 21:24

Досвід участі в обласній постійно діючій виставці педагогічних інновацій дає можливість стверджувати, що саме така форма роботи дозволила узагальнено презентувати найкращі напрацювання в освітній галузі кожного міста чи району.
Однак не виправдовує себе такий довготривалий період, оскільки формою проведення визначено не тільки виставку, а виставку-конкурс, то складно здійснювати якісну порівняльну характеристику презентованих матеріалів. А ще кожне місто чи район мають свою специфіку, достеменно відому тільки їм, тому складно простежити заочно за мотивацією вибраної ними системи упорядкування матеріалів. Отож варто продумати очний етап, котрий би забезпечив вербальний супровід матеріалів.
Отже, якщо і проводити виставки-презентації результатів інноваційної діяльності освітніх установ, то варто передбачити одночасність представлення матеріалів, що дозволило б дати якісну порівняльну характеристику, а також забезпечити комунікативний супровід-презентацію.
Дребот
 
Повідомлення: 2
З нами з: 08 жовтня 2012, 19:30

Re: Продовжуємо обласну виставку педагогічних інновацій

Повідомлення Наталя Лівіновська » 04 червня 2013, 15:41

Обласна постійно діюча виставка педагогічних інновацій стала джерелом інформування та поширення сучасних інноваційних ідей в управлінській та навчально-виховній діяльності, спонукала учасників виставки до систематизації напрацьованих педагогічних ідей .
На нашу думку, бажано, спираючись на власний досвід, намітити практичні шляхи реалізації педагогічних інновацій у навчально-виховному процесі з наведенням конкретних алгоритмів діяльності та чітко формулювати кінцевий результат впровадження інновацій.
Наталя Лівіновська
 
Повідомлення: 3
З нами з: 30 травня 2013, 14:44

Продовжуємо обласну виставку педагогічних інновацій

Повідомлення Оксана Совин » 10 червня 2013, 09:43

Виставку педагогічних інновацій проводити 1 раз на 2-3 роки, щоб презентаційний матеріали глибше відображали інноваційні методичні напрацювання.
Оксана Совин
 
Повідомлення: 2
З нами з: 10 червня 2013, 09:34

Re: Продовжуємо обласну виставку педагогічних інновацій

Повідомлення Болехів » 16 грудня 2014, 09:47

Пропонуємо створити каталог методичної літератури, яка за змістом та актуальністю заслуговують на увагу педагогічних працівників, з метою обміну досідом та реалізації.
Болехів
 
Повідомлення: 2
З нами з: 10 грудня 2014, 14:14


Повернутись до Методична робота

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron