SOS

Якщо не знайшли відповідної теми на форумі - пишіть сюди

Модератори: Myroslav, viter

SOS

Повідомлення westua » 23 липня 2012, 22:44

Не прийшло нічого на емейл після реєстрації. В чому річ?
westua
 
Повідомлення: 3
З нами з: 07 липня 2012, 12:53

Re: SOS

Повідомлення Myroslav » 02 серпня 2012, 14:31

Де реєструвалися? На сайті чи форумі?
Чи можете зайти під зареєстрованим логіном?
Myroslav
 
Повідомлення: 11
З нами з: 01 вересня 2011, 12:55
Звідки: Івано-Франківськ

Re: SOS

Повідомлення westua » 29 серпня 2012, 22:58

Зареєструвався з різними ел. адресами на сайті та форумі, де й одержав двічі чудне повідомлення

типу: "Реєстрація завершена! Ваш обліковий запис створено і на зазначену Вами електронну адресу

надіслано інструкцію з активації. Нічого складного - у листі посилання, за яким Вам необхідно

перейти". Я вже приготувався нібито нескладно перейти за отим посиланням, але воно чомусь вперто не

приходить ні туди, ані сюди (westualg@gmail.com, gl@ukrpost.ua). А взагалі-то мене більше цікавить

база даних вчителів шкіл нашої області, де приходилося раніше працювати, а без активації я напевно

туди й не доберуся... До речі, при запиті в "Google" щодо прізвищ знайомих вчителів якраз і

з'являються посилання на Ваш сайт, а зайти неможливо, бо зразу: "Error", тому в мене і складається

враження, що ті ґуґлівські посилання стосуються якогось попереднього варіанту Вашого сайту.
westua
 
Повідомлення: 3
З нами з: 07 липня 2012, 12:53

Re: SOS

Повідомлення Myroslav » 01 вересня 2012, 17:21

Враховуючи, що ви таки зареєструвалися - активація взагалі не потрібна ;) Очевидно, ми забули текст повідомлення поправити. Зробимо.
Щодо бази:
Маємо Закон про захист персональних даних, який регламентує роботу з персональними даними, в т.ч. забороняє відкритий доступ до подібного роду інформації. Те, що ви бачили - з кешу Гугла і з тих часів, коли закон ще не діяв. Зараз і надалі подібна інформація (персональні дані педагогів, учнів тощо) з ініціативи ОІППО у відкритий доступ не викладатиметься.
Myroslav
 
Повідомлення: 11
З нами з: 01 вересня 2011, 12:55
Звідки: Івано-Франківськ

Re: SOS

Повідомлення westua » 02 вересня 2012, 10:32

Спасибі за роз'яснення. Як законослухняному громадянину, залишається лише пошкодувати за тим недалеким минулим, коли вищезгаданого закону ще не було :(
westua
 
Повідомлення: 3
З нами з: 07 липня 2012, 12:53


Повернутись до Про все інше

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей