Перше вересня для вчителя: свято чи будень?

Якщо не знайшли відповідної теми на форумі - пишіть сюди

Модератори: Myroslav, viter

Перше вересня для вчителя: свято чи будень?

Повідомлення Svitlana08 » 01 вересня 2011, 12:44

Закінчилось літо, закінчились відпустки, і всі думки вчителів налаштувались на нову, хоч і досить знайому хвилю - навчання та виховання, нових відкриттів і знайомств і, не без того, турбот.
Шановні колеги, якщо це свято, то в чому його святковість? Якщо це будень, то наскільки він обтяжливий? ;)
Учительська професія - це людинознавство, постійне проникнення у складний духовний світ людини, який ніколи не припиняється... Це подив перед багатогранністю й невичерпністю людською
Svitlana08
 
Повідомлення: 10
З нами з: 01 вересня 2011, 12:42
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Перше вересня для вчителя: свято чи будень?

Повідомлення Myroslav » 01 вересня 2011, 13:05

У мене та сама дилема щороку ;)
Myroslav
 
Повідомлення: 11
З нами з: 01 вересня 2011, 12:55
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Перше вересня для вчителя: свято чи будень?

Повідомлення Богдана » 04 вересня 2011, 07:33

Як на мене, то з кожним наступним роком 1 вересня стає все більше схоже на обтяжливі будні. Причин напевно багато: суб"єктивних і об"єктивних.Як приклад: минулого навчального року так склалося, що я не була на святкових лінійках у рідній школі ні 1 вересня, ні 30 травня...зловила себе на думці, що почуваюся легко і спокійно, не обтяжуючи себе саму потрібними щирими усмішками та вихованим "дякую" за букет квітів....як і квітами зрештою теж...в ті моменти хотілося крикунути на повні груди "я в і л ь н а"...от такі от пироги..але це швидше до психологів запитання ..напевне :?
Богдана
 
Повідомлення: 4
З нами з: 04 вересня 2011, 07:22


Повернутись до Про все інше

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron