ВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ І СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Вітаємо Вас на сторінці Івано-Франківського обласного центру практичної психології і соціальної роботи та пропонуємо до Вашої уваги інформаційно-методичні матеріали працівників центру, практичних психологів і соціальних педагогів області для викристання у роботі, а також статистично-облікову та нормативно-правову документацію, яка регламентує діяльність психологічної служби системи освіти.


 ********************

21 серпня 2019 року на базі Івано-Франківського ОІППО відбулася методична майстерня працівників місцевих органів управління освітою, методистів Р(М)МК, ІМЦ з психологічної служби, голів методичних об’єднань практичних психологів/соціальних педагогів ОТГ

Метою засідання секції був аналіз діяльності психологічної служби області за минулий навчальний рік та напрацювання стратегії розвитку служби в умовах освітніх та суспільних змін у 2019/2020 навчальному році.

Людмила Підлипна, директор обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, проаналізувала діяльність психологічної служби у 2018/2019 навчальному році та ознайомила учасників зі стратегіями розвитку в умовах освітніх та суспільних змін

Наталія Глинянюк,старший викладач  кафедри педагогіки і психології ІФОІППО, розставила нові акценти у підготовці та проведенні групової корекційно-розвивальної роботи.

Оксана Хомин, методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, ознайомила методистів психологічної служби з організаційно-методичними аспектами  формування безпечного освітнього середовища

Лілія Крикун, методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, ознайомила фахівців служби з умовами створення системи служб порозуміння для впровадження медіації та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти.

У ході ворк-шопів було представлено досвіди соціального педагога Оксани Дворської та практичного психолога Ольги Милюзиної та програму переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі».

 

Матеріали конференції можна завантажити за посиланнями:

/predmety/ocppsr/media/files/Pidlypna_2019.ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Khomyn_2019.pptx

/predmety/ocppsr/media/files/Krykun_2019(1).ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Dvorska_2019.ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Myliuzina_2019.pptx

/predmety/ocppsr/media/files/Oleksyn_2019.pptx

 
********************

Вітаємо

з зайнятим І місцем

у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм

практичних психологів і соціальних педагогів

«Нові технології у новій школі»

у номінації «Профілактичні програми»

соціального педагога Довговойнилівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів

Верхнянської сільської ради

об'єднаної територіальної громади Калуського району

Олексин Оксану Ігорівну

 

Наказ Міністерства освіти і науки України від 24.06.2019 р. № 593 "Про результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі" у номінації "Профілактичні програми"
********************
 
Шановні колеги!
Пропонуємо до використання у роботі нові нормативно-правові документи, які регламентують діяльність психологічної служби у системі освіти. Матеріали доступні за посиланням:
 
https://ippo.if.ua/predmety/ocppsr/index.php?r=site/anot&id=40
 
 
********************