На сайті:

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023 році


План-графік підвищення кваліфікації працівників освіти у 2023 році

Наказ департаменту освіти та науки  Івано-Франківської облдержадміністрації від 23.12.2022р. №334 «Про затвердження плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів та установ освіти на 2023 рік»

 


  Договори про надання освітніх послуг


Підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2021 році


Реформування системи освіти в Україні призвели до суттєвих змін в її структурі, змісті, організації, формах і методах навчання, що викликало актуальність оновлення системи післядипломної освіти як складової, органічної частини системи безперервної освіти педагогів.

Суть післядипломної освіти педагогічних працівників полягає у підвищенні кваліфікації керівних і педагогічних кадрів відповідно до вимог і запитів суспільства та інтеграції у світовий освітній простір.

Курси педагогічних працівників є основною складовою частиною підвищення їх педагогічної майстерності і фахової кваліфікації на підставі осмислення власної діяльності

Метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників є вдосконалення їх освітнього рівня та професійної підготовки внаслідок поглиблення, розширення та оновлення загальнонаукових та спеціальних знань та вмінь.

Загальна інформація про навчання за програмами підвищення кваліфікації

 

Строки виконання програм

2020 рік

Графік освітнього процесу

затверджено наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА № 786 від  23 грудня 2019 року

Обсяги програм підвищення кваліфікації

для учителів - 30 годин (1 кредит ЄКТС);

для педагогічних працівників дошкільних та позашкільних закладів освіти –  80 год. (2,7 кредита)

Форма навчання

очна

Місце виконання програми

м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 130а (навчальний корпус), пл. Міцкевича, 3

Вартість освітніх послуг

освітні послуги з підвищення кваліфікації надаються безоплатно

Документ, що видається за результатами підвищення кваліфікації

електронний сертифікат, що надсилається на електронну пошту закладу освітиДля ефективного навчання на курсах, педагогічним працівникам області створені сприятливі та комфортні умови для підвищення їх фахової майстерності.

  • Навчальний корпус, який розташований за адресою вул. Чорновола, 130-А містить 17 навчальних аудиторій, 3 комп’ютерних класи, магазин-книгарню, буфет, їдальню.

    Слухачі забезпечуються комфортним гуртожитком. Наявний доступ до Інтернету через мережу Wi-fi.Нормативно-правове забезпечення

Навчальні програми

Охорона праці

Як добратися