На сайті:

На сайті 190 гостей та відсутні користувачі

  • 1391797217 people-y Дистанційне навчання

Платформа дистанційного навчання


 До уваги педагогічних працівників області!


З метою виконання замовлень на підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти області Інститут відновлює організацію освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання. Тестування дистанційної платформи Інституту розпочнеться з реєстрації таких категорій педагогічних працівників:
 - учителі англійської мови (термін очної форми навчання згідно плану-графіка: 19.03 - 23.03.2020 р., варіант 4);
 - учителі інформатики і інформаційних технологій (термін очної форми навчання згідно плану-графіка: 24.03 - 26.03.2020 р., варіант 1);
 - учителі української мови і літератури (термін очної форми навчання згідно плану-графіка: 19.03 - 23.03.2020 р., варіант 4).

Основною умовою для реєстрації на дистанційну форму навчання є наявність у педагогічних працівників власної діючої електронної пошти.
Реєстрація педагогічних працівників на дистанційну форму навчання проводиться за посиланням: https://dn.ippo.if.ua/ .
Далі на головній сторінці необхідно ознайомитись з інструкцією для слухачів, розміщеною там, і діяти відповідно до неї.

НАГОЛОШУЄМО! На платформі дистанційного навчання реєструються тільки ті особи, які уже є зареєстровані на платформі «Підвищення кваліфікації в Івано-Франківському ОІППО».

 Початок реєстрації: 02.04.2020р. 

 Початок навчання: 07.04.2020р. 

Лист із роз'ясненнями щодо організації дистанційного навчання за програмами підвищення кваліфікації надіслано до органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об'єднаних територіальних громад та на алектронні пошти закладів освіти області.
Після тестування платформи дистанційного навчання буде оголошено реєстрацію для інших категорій педагогічних працівників та надіслано відповідні листи.