На сайті:

На сайті 192 гостей та відсутні користувачі

Профспілки в дії!

17.12.18

На базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 13 грудня 2018 року відбувалася нарада голів районних (міських) профспілкових організацій, а також навчальних закладів І-ІY рівнів акредитації. 

Окреслене коло питань висвітлювало роботу та завдання організаційних ланок обласної профспілкової організації щодо зміцнення первинних профспілкових організацій як основи діяльності Профспілки (доповідач Мирослав Габорак, голова обкому Профспілки). Після обговорення нагальних проблем було схвалено відповідну постанову.

Святкові урочистості

 День працівників освіти колектив обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, як завжди, відзначав святково й урочисто. В актовій залі цього дня зібрались наукові, науково-методичні працівники, технічний та обслуговуючий персонал. 

Найкращі побажання і вітання адресували колегам Роман Зуб’як, ректор інституту; Надія Попович, голова профспілкової організації, котра передала вітальну листівку голови Івано-Франківської обласної Профспілки працівників освіти і науки України Мирослава Габорака.

Вишиванка: традиції рідного інституту

 12.04.18

А українська вишиванка — диво,
У ній народу код його душі….

 У житті інституту, як і будь-якої установи, є щось таке, котре відображає його самобутність, вирізняє з-поміж інших. Вишиванка вже стала яскравим підтвердженням цього. 

Цьогоріч працівники дружньо одягнули вишиване вбрання, щоб засвідчити свою шану давньому оберегу українського народу.

Із життя інституту: професійне свято

29.09.17

IMG 4273Колектив обласного інституту післядипломної педагогічної освіти вже вкотре зібрався в актовій залі для святкового відзначення Дня працівників освіти. Серед присутніх - не тільки викладачі кафедр, науково-педагогічні працівники, але й технічний та обслуговуючий персонал.

Інститут вишиванковий - 2017

19.04.17

В вишиванці ми йдемо у світ,

Це наш код, мережаний нитками.

Вишиванка – давній заповіт,

Що рясніє щастям над роками.

АНОНСИ

Вереснь-жовтень 2023 - цикл семінарів-практикумів про застосування цифрових технологій в освітньому процесі. Детальніше за посиланням