На сайті:

На сайті 210 гостей та відсутні користувачі

Проведено ІV етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

04.04.2011

У березні 2011р. упродовж весняних канікул у різних куточках України проведено ІV етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Прикарпаття представляло 18 команд у складі 84 учнів.

Високий рівень навчальних досягнень довели 49 учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15 предметів, серед яких дипломами І ступеня нагороджено 2 учнів (фізика та англійська мова), дипломами ІІ ступеня – 18 учнів, дипломами ІІІ ступеня – 29 учнів. Кращих результатів досягли команди з фізики (7 призових місць із 8 учасників), англійської мови (3 із 4), основ правознавства (4 із 4), хімії (6 із 7), економіки (5 із 6), астрономії (2 із 2).

На ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад делегували своїх представників 41 навчальний заклад з усіх адміністративних одиниць області крім Верховинського району, міст Болехова та Яремче. Найбільша кількість учасників із загальноосвітніх навчальних закладів міста Івано-Франківська – 24 учня (з них 18 нагороджені дипломами переможців), та міста Калуша – 9 учнів (з них 5 переможців).

Список переможців ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Школа

Місце

У К Р А Ї Н С Ь К А МОВА І Л І Т Е Р А Т У Р А

1

Парандій Христина Андріївна

11

Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради

ІІІ

2

Савчук Соломія Олегівна

10

Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського Коломийської міської ради

ІІ

3

Сенчук Ольга Василівна

10

Косівська гімназія-інтернат Косівської районної ради

ІІІ

4

Починок Вероніка Михайлівна

11

Івано-Франківська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

ІІ

І С Т О Р І Я

1

Михайлюк Богдан Андрійович

8

Калуська гімназія Калуської міської ради

ІІІ

2

Яцищук Тарас Богданович

8

Городенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Городенківської районної ради

ІІІ

3

Костів Михайло Богданович

11

Івано-Франківський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості

ІІ

4

Тарасевич Роман Михайлович

11

Брошнів-Осадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

ІІ

5

Дутка Радислав Олександрович

11

Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради

ІІ

А Н Г Л І Й С Ь К А М О В А

1

Потятиник Максим Володимирович

9

Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника з поглибленим вивченням англійської мови Коломийської міської ради

ІІІ

2

Карапутна

Ірина Володимирівна

10

Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

ІІІ

3

Лазоришин Соломія

Петрівна

11

Брошнів-Осадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

І

Н І М Е Ц Ь К А М О В А

1

Лисак Мирослава Миронівна

11

Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради

ІІ

2

Стецьків Ірина Андріївна

10

Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради

ІІ

3

Кубриш Соломія Василівна

9

Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради

ІІІ

П Р А В О З Н А В С Т В О

1

Бойків Інна Михайлівна

11

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Івано–Франківської міської ради

ІІ

2

Мосора Михайло Андрійович

11

Рогатинська гімназія імені Володимира Великого Рогатинської районної ради

ІІІ

3

Дмитрів Інна Василівна

10

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – ліцей №23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Івано-Франківської міської ради

ІІІ

4

Іванців Дмитро Зіновійович

9

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Івано–Франківської міської ради

ІІ

М А Т Е М А Т И К А

1

Сподар Ірина Володимирівна

8

Долинська гімназія № 1

Долинської районної ради

ІІІ

Ф І З И К А

1

Ільницький Іван Володимирович

9

Долинський природничо-математичний ліцей Долинської районної ради

І

2

Лупа Андрій Миколайович

9

Довговойнилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

ІІІ

3

Тимчишин Ігор Богданович

9

Обласна спеціалізована школа-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу"

ІІ

4

Щербан Тарас Степанович

9

Долинський природничо-математичний ліцей Долинської районної ради

ІІІ

5

Васильєв Андрій Олегович

10

Калуська гімназія Калуської міської ради

ІІ

6

Санчин Михайло Олегович

10

Обласна спеціалізована школа-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу"

ІІ

7

Семків Андрій Михайлович

11

Долинський природничо-математичний ліцей Долинської районної ради

ІІІ

Х І М І Я

1

Гатич Данило Іванович

8

Богородчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Богородчанської районної ради

ІІІ

2

Усков Віктор Віталійович

9

Українська гімназія №1

Івано-Франківської міської ради

ІІІ

3

Масляк Арсен Вікторович

9

Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради

ІІІ

4

Федик Андрій Васильович

10

Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Калуської міської ради

ІІІ

5

Корній Юрій Євгенович

11

Богородчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Богородчанської районної ради

ІІІ

6

Омельян Тарас Петрович

11

Обласна спеціалізована школа-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу»

ІІІ

Б І О Л О Г І Я

1

Соколовська Христина Остапівна

8

Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради

ІІІ

2

Матчишин Сергій Мирославович

9

Коломийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Коломийської міської ради

ІІІ

3

Рибчак Станіслав Юрійович

9

Калуська гімназія Калуської міської ради

ІІ

4

Бідочка Оксана Ігорівна

10

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської міської ради

ІІІ

Г Е О Г Р А Ф І Я

1

Микитюк Василь Петрович

10

Снятинська гімназія Снятинської районної ради

ІІІ

2

Ерстенюк Ярослав Любомирович

8

Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради

ІІІ

Е К О Н О М І К А

1

Мала Юлія Віталіївна

11

Коршівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

ІІІ

2

Ничай Ірина Сергіївна

10

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Івано-Франківської міської ради

ІІ

3

Андрусяк Павло Васильович

9

Надвірнянський ліцей Надвірнянської районної ради

ІІІ

4

Марченко Уляна Романівна

10

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Івано-Франківської міської ради

ІІІ

5

Рублик Володимир Миронович

8

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Івано-Франківської міської ради

ІІІ

І Н Ф О Р М А Т И К А

1

Здомський Іван Володимирович

11

Чорнопотоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради

ІІ

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

1

Перегуда Назарій Ігорович

9

Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Калуської міської ради

ІІ

РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

1

Княгницька

Ольга Сергіївна

9

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Івано-Франківської міської ради

ІІ

АСТРОНОМІЯ

1

Ільницький Іван

Володимирович

9

Долинський природничо-математичний ліцей Долинської районної ради

ІІ

2

Космірак Володимир Тарасович

11

Надвірнянський ліцей Надвірнянської районної ради

ІІІ

Додати коментар

Захисний код
Оновити