На сайті:

На сайті 199 гостей та відсутні користувачі

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/SimpleImageGallery/08_06_18

Warning: imagejpeg(/var/www/html/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_3909c1021f_1.jpg): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 224

Підвищення кваліфікації учителів німецької мови

08.06.18

4 червня цього року на базі Івано-Франківського ОІППО розпочато курси підвищення кваліфікації учителів німецької мови для роботи в умовах Нової української школи, які у 2018/2019 навчальному році працюватимуть у 1-х класах.

 


Підготовка педагогів відбувається в очно-заочному форматі, обов'язковим компонентом якого є триденний очний семінар - тренінг на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти, який проводять Наталія Форкавець, мультиплікатор Goethe-Institut в Україні. Тематика охоплює особливості викладання німецької мови в ранньому віці відповідно до комунікативного, компетентнісного, діяльнісного, ігрового підходів до навчання мови та планування заняття. Учителям пропонуються матеріали, які можуть бути використані ними на уроці („Deutsch mit Socke“) .
Усі учасники семінару-тренінгу отримають сертифікат про участь від Goethe- Institut (24 академічні години).
Починаючи з 2018/2019 навчального року учасники матимуть доступ до онлайн-платформи, створеної Goethe-Institut, яка надасть інформацію про методики для викладання німецької мови в початковій школі. Реєстрація на платформі є наступним обов’язковим модулем підвищення кваліфікації, що також буде підтверджено сертифікатом.
Вчителі, котрі володіють німецькою мовою на рівні, починаючи з B2, та мають підтвердження рівня знання мови (наприклад, міжнародні сертифікати, тести визначення рівня мови та ін.), зможуть взяти участь в онлайн-курсі DLL 8: Німецька для дітей. Традиційні теми, такі як: розвиток необхідних умінь і навичок, вивчення граматики, лексики, фонетики тощо, вплітаються у загальну інтегровану концепці мовного заняття, зорієнтованого на розвиток відповідних компетенцій учнів. Суть онлайн - навчання полягатиме в тому, що учасники у групі під супроводом тьютора обговорюватимуть особливості процесу оволодіння іноземною мовою дітьми, опрацюють питання та ознайомляться з практичними порадами щодо того, як створити мовне середовище, які форми роботи підходять першокласникам тощо. Обов’язковою складовою курсу є проведення проекту практичного дослідження, який дозволить сконцентруватися на конкретному питанні та дослідити його. У невеликих групах учасники разом розроблятимуть проект, який упроваджуватимуть на занятті в кінці курсу, та оцінять його успішність спільно з групою та тьютором.

Тривалість онлайн-курсу становить 12 тижнів. За умови успішного його завершення вчителі отримають сертифікат. Для залучення до онлайн-курсу DLL 8: Німецька для дітей необхідно подати заяву в Goethe Institut.

 

 

 

{gallery}08_06_18{/gallery}

Додати коментар

Захисний код
Оновити