На сайті:

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

ОБИРАЄМО КРАЩИХ ШЕВЧЕНКОЗНАВЦІВ

11.12.18

8 грудня 2018 року у приміщенні Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведений ІІІ обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

Захід традиційно організовує департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.У змаганнях виступило 139 переможців ІІ етапу конкурсу – це учні 5–11 класів.

Перед початком роботи до учасників звернулась проректор ОІППО Любов Шелемей, побажавши їм натхнення та оптимізму. Любов Ярославівна наголосила: «Робота написана із задоволенням – успішна!»

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано у вересні 2010 року Указом Президента України з метою піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Шевченка Тараса Григоровича.

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, проводиться для учнів 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі ліцеїстів військових ліцеїв, у чотири етапи (з жовтня до березня), для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації усіх форм власності – у три етапи (з листопада до березня).

Творчі роботи можуть передбачати теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

 

Переможцями ІІІ етапу стали:

 

5 клас

 

I місце

Семко Вікторія Богданівна

учениця Тисменицької спеціалізованої школи І–ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів Тисменицької районної ради

ІІ місце

Хорн Данієль Хрістіанович

учень Гвіздецької ЗОШ І–ІІІ ст. Коломийської районної ради

ІІІ місце

Музичин Анастасія Михайлівна

учениця Бурштинської гімназії Бурштинської міської ради

 

6 клас

 

I місце

Гнатишин

Софія Олегівна

учениця Ямницького ліцею Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Тименицького району

ІІ місце

Кондрин

Аліна Артурівна

учениця Долинського наукового ліцею-інтернату Долинської районної ради

III місце

Пеклич

Діана Іванівна

учениця Глибоківської ЗОШ І–ІІ ст.

Богородчанської районної ради

 

7 клас

І місце

Коцан

Максим Данилович

учень Сівка-Калуського навчально-виховного комплексу Калуської районної ради

II місце

Семенюк

Софія Ярославівна

учениця Калуської гімназії

імені Дмитра Бахматюка

Калуської міської ради

III місце

Вербовська

Юлія Андріївна

 

учениця Бурштинської гімназії Бурштинської міської ради

8 клас

I місце

Лесюк

Галина Дмитрівна

учениця Ковалівської ЗОШ І–ІІІ ст.

Коломийської районної ради

II місце

Мицак

Мирослава Ярославівна

учениця Коломийської ЗОШ І–ІІІ ст. №2 Коломийської міської ради

 

ІІІ місце

Заліщук

Тетяна Іванівна

учениця Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Калуської міської ради

 

9 клас

I місце

Озарко

Ліза Миколаївна

 

 

 

учениця Старобогородчанської ЗОШ І–ІІІ ст. Старобогородчанської сільської ради об'єднаної територіальної громади  Богородчанського району

II місце

Павлучинська

Уляна Вікторівна

 

учениця Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

ІІІ місце

Василик

Ярина Віталіївна

учениця Коломийської ЗОШ І–ІІІ ст. № 6 імені Героя України Тараса Сенюка

Коломийської міської ради

 

10 клас

I місце

Юсип

Оксана Михайлівна

учениця Долинського академічного гуманітарного ліцею №6

Долинської районної ради

ІІ місце

Кушнір

Діана Віталіївна

учениця Коломийської ЗОШ І–ІІІ ст.№2

Коломийської міської ради

IІІ місце

Попудник

Юлія Василівна

учениця Української гімназії №1

Івано-Франківської міської ради

 

 

11 клас

I місце

Біла

Лілія Володимирівна

учениця Обертинського ліцею

Тлумацької районної ради

 

ІІ місце

Слаба Софія Богданівна

учениця Опорнного закладу Рогатинська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Рогатинської районної ради

IІІ місце

Гасіна Христина Михайлівна

учениця Івано-Франківської ЗОШ І–ІІІ ст. № 12 Івано-Франківської міської ради

 


Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Додати коментар

Захисний код
Оновити