На сайті:

На сайті 164 гостей та відсутні користувачі

ЗМАГАЮТЬСЯ ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

17.12.18

15 грудня 2018 року на базі навчального корпусу Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (вул. Чорновола, 130-а) проведено ІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Захід традиційно організовує департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.
У змаганнях виступило 186 учасників. Це учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти.
Даний Міжнародний конкурс з української мови започаткований відомим меценатом, українським патріотом Петром Яциком і є одним із наймасовіших серед учнівської та студентської молоді.
Мета конкурсу – утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління поваги до мови свого народу.

 

3 клас

I місце
Швець Анастасія Іванівна учениця Рогатинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Рогатинської районної ради
ІІ місце
Антощук Анна Анатоліївна учениця Івано-Франківського НВК «Школа-гімназія № 3» І-ІІІ ст. Івано-Франківської міської ради
ІІІ місце
Гушул Євгенія Василівна учениця Балинцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Снятинської районної ради

4 клас

I місце
Романчук Вікторія Валеріївна учениця Завійської ЗОШ І-ІІ ст. Калуської районної ради
ІІ місце
Подюк Любов Юріївна учениця Слобідської ЗОШ І ст. Косівської районної ради
ІІІ місце
Гулійчук Олександр Іванович учень Калуського ліцею №2 Калуської міської ради

5 клас

I місце
Вацик Яна Василівна учениця Яремчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Яремчанської міської ради
ІІ місце
Ємчура Марія Володимирівна учениця Калуського ліцею №2 Калуської міської ради
ІІІ місце
Музичка Іван Любомирович учень Городенківської гімназії Городенківської районної ради

6 клас

I місце
Клюсик Анастасія Миколаївна учениця Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Коломийської міської ради
ІІ місце
Владика Софія Олегівна учениця Князівської ЗОШ І-ІІ ст. Рожнятівської районної ради
III місце
Балан Юлія Сергіївна учениця Долинської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Долинської районної ради

7 клас

I місце
Коцан Максим Данилович учень Сівка-Калуського НВК Калуської районної ради
II місце
Шишко Катерина Євгенівна учениця Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тисменицької районної ради
III місце
Шкурлей Вероніка Володимирівна учениця Княжолуцької ЗОШ І-ІІІ ст. Долинської районної ради

8 клас

I місце
Лесюк Галина Дмитрівна учениця Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст. Коломийської районної ради
II місце
Клапцуняк Мар'яна Богданівна учениця Снятинської гімназії Снятинської районної ради
ІІІ місце
Тишківська Софія Михайлівна учениця Долинського наукового ліцею ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
Долинської районної ради

9 клас

I місце
Козубаш Софія Ігорівна учениця Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 Івано-Франківської міської ради
II місце
Сенчук Яна Василівна учениця Косівського ліцею ім. Ігоря Пелипейка Косівської районної ради
ІІІ місце
Гавриш Ольга Іванівна учениця Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради

10 клас

I місце
Мельничин Ірина Василівна учениця Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Калуської міської ради
ІІ місце
Кушнір Діана Віталіївна учениця Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Коломийської міської ради
IІІ місце
Волощук Юлія Ігорівна учениця НВК «Снятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Снятинської районної ради

11 клас

I місце
Ганущак Тетяна Богданівна учениця Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Калуської міської ради
ІІ місце
Біла Лілія Володимирівна учениця Обертинського ліцею Тлумацької районної ради
IІІ місце
Мицак Христина Ярославівна учениця Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Коломийської міської ради

 


Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Додати коментар

Захисний код
Оновити