На сайті:

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОБЛАГОСЛОВИВ ПЕДАГОГІВ

18.12.18

В Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося офіційне відкриття обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Цьогорічний конкурс проводитиметься у п’яти номінаціях. До трьох («Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова»), які вже проходили у попередні роки, додалися нові – «Учитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

57 претендентів виборюватимуть звання переможця та лауреата:
26 цьогорічних учасників обласного туру є спеціалістами вищої категорії, 10 присвоєно педагогічне звання «старший учитель», 2 – «учитель-методист».
Особливості роботи в інклюзивних класах та вміння застосовувати знання з основ інклюзивної освіти і методики навчання презентуватимуть учителі початкових класів.
Учителі предмета «Основи здоров’я» представлять інтерактивні методи, спрямовані на формування та розвиток здоров’язбережувальної компетенції учнів.
Родзинкою змагань серед учителів французької мови стане «дискусійний клуб». Конкурсантам знадобляться вміння дискутувати, переконувати і критично мислити. Безперечно, на усіх конкурсних змаганнях цієї номінації буде звучати лише французька мова.
Номінація «Захист Вітчизни» об’єднає сильних духом і фізично підготовлених учителів, які знають, як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.
Учителі географії використовуватимуть картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси для пошуку, інтерпретації і демонстрації географічних даних.
У складі журі переможці та лауреати всеукраїнського конкурсу «Учитель року», вчені Прикарпаття, методисти Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Переможці у п’ятьох номінаціях представлятимуть наш край у містах Луцьк («Географія»), Запоріжжя («Учитель інклюзивного класу»), Полтава («Основи здоров’я»), Суми («Захист Вітчизни»), Одеса («Французька мова»), а на місцевому рівні кожен з них, окрім визнання свого професійного рівня, отримає в подарунок від департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації грошові премії.
А сьогодні вчителів привітали: директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович; ректор Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук Роман Зуб’як; голова обкому профспілки працівників освіти і науки, кандидат філологічних наук Мирослав Габорак; директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук; голова журі в номінації «Французька мова» Білас Андрій Андрійович, доцент кафедри французької філології Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», кандидат філологічних наук; переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література», Заслужений учитель України Ольга Кецмур.
Традиційно до присутніх звернувся наймолодший учасник конкурсу. Цьогоріч це – учитель французької мови Обертинського ліцею Тлумацького району Юлія Вінтоняк.
Не обминув урочистості й святий Миколай. Миру і добробуту він побажав кожній українській родині.Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Додати коментар

Захисний код
Оновити