На сайті:

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

04.02.19

2 лютого 2019 року на базі ПВНЗ Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького відбувся фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Захід традиційно організовує і проводить департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Даний конкурс започатковано у вересні 2010 року Указом Президента України з метою піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.
У підсумковому етапі взяли участь 36 переможців обласного етапу. Це учні 5–11 класів, професійно-технічних закладів освіти, студенти закладів вищої освіти усіх рівнів акредитації.
Перед конкурсним випробуванням переможці обласного етапу та їх наставники були нагороджені дипломами та грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації. Окрім того, учні та студенти отримали подарунки – книги письменників Прикарпаття. У святі нагородження з нагоди проведення фінального туру конкурсу взяли участь представники Інституту модернізації змісту освіти, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, творча інтелігенція. З вітальним словом та побажанням творчих успіхів від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич до конкурсантів звернулася завідувач сектором ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Тетяна Гінетова.
Творчого натхнення, легкого пера юним шевченкознавцям побажала завідувач лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін Наталія Уманців. Подякувала вчителям та наставникам за любов, відданість їх праці та побажала учасникам нести вогник творчості впродовж усього життя директор коледжу Університету Короля Данила Інна Данилюк.
Пакети із завданнями були відкриті і розтиражовані в присутності членів оргкомітету та учасників конкурсу.
Кожен учасник, виконуючи конкурсні завдання, мав можливість розкрити свій творчий потенціал, філологічне мислення та філософське бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка.
Слід зазначити, що переможці конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів рекомендуються Міністерством освіти і науки України для призначення стипендії Президента України. Відрадно, що за результатами минулорічного конкурсу, троє юних прикарпатців стали президентськими стипендіатами.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Додати коментар

Захисний код
Оновити