На сайті:

На сайті один гість та відсутні користувачі

Психолого-педагогічні засади впровадження медіаосвіти у шкільну практику

13.02.19

12 лютого 2019 р. в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар «Психолого-педагогічні засади впровадження медіаосвіти у шкільну практику». Захід проведено в рамках експериментальної роботи за темою «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі інтенсивного масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику».
Проведено анкетування педагогів області з метою виявлення рівня їхніх запитів та поінформованості з питань впровадження медіаосвіти, участі в експерименті (Л. Підлипна, директор ОЦППСР, канд. психол. наук). Безпека в Інтернеті і особиста інформація, правова складова медіакультури, рівень відповідальності – ці важливі питання висвітлила У. Лукач, канд. політ. наук, доцент кафедри менеджменту та освітніх інновацій. Теоретико-методичні аспекти правової культури суб’єктів освітньої діяльності та інформаційного простору викликали запитання та жваве обговорення учасників семінару.
Які особистісні цінності переважають у дітей сьогодні? Який медіапростір навколо дітей? Які чинники впливають на внутрішній світ та поведінку сучасної дитини? Саме на ці запитання намагається знайти відповідь особлива галузь науки – медіаосвіта, основним завданням якої є забезпечення всебічної підготовки молодого покоління до безпечної та ефективної взаємодії із сучасною системою мас-медіа, формування медіаобізнаності, медіаграмотності відповідно до вікових та індивідуальних особливостей здобувачів освіти. Старший викладач кафедри педагогіки та психології, магістр, тренер з медіаосвіти Г. Сагайдак провела міні-тренінг з розпізнавання інформації, розповіла про впровадження медіаосвіти у навчально-виховний процес початкової школи.
Педагогічних працівників області поінформовано щодо навчального забезпечення впровадження медіаосвіти як курсу за вибором та технології навчання, організації позакласної та позашкільної роботи педагогів, взаємодії закладів освіти (Г. Островська зав. кафедри теорії та методики навчання, канд. пед. наук). Окреслено вектори діяльності шкіл з впровадження медіабезпеки та медіаосвіти, ІФОІППО – з надання практичної консультативно-методичної допомоги освітянам області.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Додати коментар

Захисний код
Оновити